Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Програми з розгалуженими та циклічними алгоритмами _ лаб 2а

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2011
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Алгоритмічні мови та програмування
Варіант:
17

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА кафедра ЗІ З В І Т до лабораторної роботи №2(а) з курсу: «Алгоритмічні мови та програмування» на тему: «Програми з розгалуженими та циклічними алгоритмами» Варіант № 17 Мета роботи – вивчити оператори мови Сі та основні функції ведення-виведення даних, навчитися складати та відлагоджувати розрахункові програми з розгалуженими та циклічними структурами. ЗАВДАННЯ Скласти блок-схеми алгоритмів та програми мовою Сі для табулювання функцій:   Крок, h: 0.05, Інтервал, [a,b]: [0.3,0.9]. Забезпечити ввід значень інтервалу, кроку і похибки табулювання з клавіатури і вивід результатів на дисплей. БЛОК-СХЕМА АЛГОРИТМУ  СПИСОК ІДЕНТИФІКАТОРІВ КОНСТАНТ, ЗМІННИХ, ФУНКЦІЙ, ВИКОРИСТАНИХ У БЛОК-СХЕМІ АЛГОРИТМУ І ПРОГРАМІ, ТА ЇХ ПОЯСНЕННЯ a,b,h – змінні дійсного типу, які є аргументами виразу; y – змінна дійсного типу, якій надається значення результату обчислення виразу; main() – головна функція; printf() – функція виводу даних; scanf() – функція вводу даних; tan(х) – математична функція обчислення тангенса від х; pow(x,y) – математична функція обчислення xy; cosh(x) – Обчислення гіперболічного косинуса; sinh(x) – Обчислення гіперболічного синуса ТЕКСТ ПРОГРАМИ #include <stdio.h> #include <conio.h> #include <math.h> void main(void) { double x,y,a,b,h; printf("a= "); scanf("%lf",&a); printf("b= "); scanf("%lf",&b); printf("h= "); scanf("%lf",&h); x=a; do { if(x<0.5) { y=cosh(cos(pow(x,2))); printf(" \nx=%lf, y=%lf",x,y); } else if( x>= 0.5 , x<=0.7 ) { y=cos(sin(x)); printf(" \nx=%lf, y=%lf",x,y); } else if (x>0.7) { y=sin(sinh(x)); printf(" \nx=%lf, y=%lf",x,y); } x=x+h; } while (x<=(b+h)); } РЕЗУЛЬТАТ РОБОТИ ПРОГРАМИ /
Антиботан аватар за замовчуванням

28.05.2013 15:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини